Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
/ Bag
| General Details: | |
| model | 21 CFR |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single phase |
| Others: | |
| Display | HMI TFT Screen |
| Torque Unit | lb Inch / Nm / Kg cm / N cm |
| Dimensions | 340 mm x 650 mm x 900 mm |
| Max. height of bottle | 470 mm |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: