Price ₹
1,000.00
| General Details: | |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220V |
| Others: | |
| Arm | Adjustable Arm |
| Brand | PRESTO |
| Feature | Fitted with special imported lens and illuminator |
| Illumination | Yes |
| Item Code | PIM-150 |
| Lens Type | Convex |
| Light Source Wattage | 20 W |
| Magnifying glass | 1 |
| Stand | Yes |
if you are interested, please fill the below details: