Price ₹
0.00
| General Details: | |
| Modal | Profile Projector |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Country of Origin | Made in India |
| Features | Compact & light-weight Table Top model |
| Model Name/Number | PPPD 0116 (DRO) |
| Screen Diameter | 300mm |
| Screen Millimetre | 300 mm |
| Suitable For | Quality Control |
| Type | Vertical |
| Usage/Application | PET and Preform |
| Work Stage Table Top Area | 275 x 180 mm |
Price ₹
0.00
| General Details: | |
| Modal | Profile Projector Machine |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Country of Origin | Made in India |
| Features | Compact & light-weight Table Top model |
| Model Name/Number | PPPD 0116 (DRO) |
| Screen Diameter | 300mm |
| Screen Millimetre | 300 mm |
| Suitable For | Quality Control |
| Type | Vertical |
| Usage/Application | PET and Preform |
| Work Stage Table Top Area | 275 x 180 mm |
Price ₹
0.00
| General Details: | |
| Modal | Optical Profile Projector |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Country of Origin | Made in India |
| Features | Compact & light-weight Table Top model |
| Model Name/Number | PPPD 0116 (DRO) |
| Screen Diameter | 300mm |
| Screen Millimetre | 300 mm |
| Suitable For | Quality Control |
| Type | Vertical |
| Usage/Application | PET and Preform |
| Work Stage Table Top Area | 275 x 180 mm |
Price ₹
0.00
| General Details: | |
| Modal | Digital Profile Projector |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Country of Origin | Made in India |
| Features | Compact & light-weight Table Top model |
| Model Name/Number | PPPD 0116 (DRO) |
| Screen Diameter | 300mm |
| Screen Millimetre | 300 mm |
| Suitable For | Quality Control |
| Type | Vertical |
| Usage/Application | PET and Preform |
| Work Stage Table Top Area | 275 x 180 mm |
Price ₹
0.00
| General Details: | |
| Modal | Profile Projector Manufacturer |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Country of Origin | Made in India |
| Features | Compact & light-weight Table Top model |
| Model Name/Number | PPPD 0116 (DRO) |
| Screen Diameter | 300mm |
| Screen Millimetre | 300 mm |
| Suitable For | Quality Control |
| Type | Vertical |
| Usage/Application | PET and Preform |
| Work Stage Table Top Area | 275 x 180 mm |
Price ₹
0.00
| General Details: | |
| Modal | Video Profile Projector |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Country of Origin | Made in India |
| Features | Compact & light-weight Table Top model |
| Model Name/Number | PPPD 0116 (DRO) |
| Screen Diameter | 300mm |
| Screen Millimetre | 300 mm |
| Suitable For | Quality Control |
| Type | Vertical |
| Usage/Application | PET and Preform |
| Work Stage Table Top Area | 275 x 180 mm |
if you are interested, please fill the below details: