Price ₹
1,000.00
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Dimensions | 580x210x105 mm |
| I Deal In | New Only |
| Item Code | PCM-0120 |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | PCM - 0120 |
| Size | 580x210x105 mm |
| Usage/Application | Carbonated drinks |
Price ₹
1,000.00
| Others: | |
| Dial Gauge | 1 |
| Digital Temperature Thermometer | 1 |
| Dimensions | 580x210x105 mm |
| Locking screw | Yes |
| Materialof Main Body | Stainless Steel |
if you are interested, please fill the below details: