Price ₹
1,000.00
| General Details: | |
| Grip to Grip Separation | Max. 200mm |
| Drive Mechanism | Thought Lead Screw |
| Dimensions type | 225 x 300 x 735mm |
| Movement | Manually |
| Material | Mild Steel |
| Others: | |
| Display | LCD Display |
| Power | 220V |
| Range | 20Kg |
if you are interested, please fill the below details: