Price ₹
2,90,000.00
₹2,90,000.00
| General Details: | |
| Material | Fibre Glass |
| Inner Size | 1000 x 700 x 750 mm |
| Others: | |
| Air Regulator | 0 to 30 psi |
| Brand | PRESTO |
| Chamber Temperature Range | Ambient to 35 Degree C |
| Item Code | SSC-Win-series |
| Size/Dimension | 1740 x 1150 x 1550 mm |
| Test Air Pressure | 0.7 Kg/cm2 -1.2 Kg/cm2 |
Order the Salt Spray Chamber-Win Series for application-ready performance and dependable commercial use. Enquire now to get product details and the best deal from a trusted supplier.
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: