Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| General Details: | |
| Material | Fiber Glass |
| Frequency | 50 Hz |
| Others: | |
| Air Regulator | 0 to 30 psi |
| Brand | PRESTO |
| Chamber Temperature Least Count | 0.1 Degree C |
| Feature | HMI based Touchscreen Model |
| Timer(Hour meter) | 6 digits |
| Voltage | 220V |
Order the Salt Spray Chamber - Korrox IV Magnus Series Computerized for application-ready performance and dependable commercial use. Enquire now to get product details and the best deal from a trusted supplier.
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: