Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| Others: | |
| Angle Range | 60 Degree |
| Range of Scale | 300 mm |
| Scale Least count | 1 mm |
| Standard steel Ball | 7/16 Inch - 11 mm (1/32 inch~1 inch optional) |
| Test table area width | 50 mm (Glass surface) |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: