Price ₹
100.00
₹100.00
| Others: | |
| Circumference | 60 - 950 mm |
| Diameter | 20 - 300 mm |
| Least Count | 1 mm |
| Material | High Strength Steel |
Order the Presto PI Tape for application-ready performance and dependable commercial use. Enquire now to get product details and the best deal from a trusted supplier.
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: