Price ₹
15,000.00
₹15,000.00
/ Bag
| General details: | |
| Model | PVL-0132- Prima |
| Material | Mild Steel / Stainless Steel |
| Others: | |
| Model Name/Number | PVL 0132 Prima |
| Power | 220V |
| Timer | Up to 999 Seconds |
| Working Range | 600 mm Hg |
| Brand | PRESTO |
| Dimensions | 400 x 380 x 730 mm |
| Item Code | PVL-0132-Prima |
| Least Count | 1 mm Hg |
Order the PRESTO Vacuum Leak Tester HMI with Desicator,PVL-0132- Prima for application-ready performance and dependable commercial use. Enquire now to get product details and the best deal from a trusted supplier.
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: