Price ₹
1,000.00
₹1,000.00
| Others: | |
| Dimensions | 310 x 100 x 275 mm |
| Display | LCD (Digital) |
| Gauge | 1 |
| Least Count | 0.001 mm |
| Preform Holder Diameter | As per requirement (Single holder part of supply) |
| Range | 0 - 10 mm |
| Stand | Magnetic adjustable arm stand |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: