Price ₹
0.00
₹0.00
| General Details: | |
| Model | Perpendicularity Tester |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| color | blue |
| Dimensions | 310 x 100 x 275 mm |
| Display | LCD Digital |
| Gauge | 1 |
| Least count | 0.001 mm |
| Material | MS |
| Range | 0 to 10 mm |
| Stand | Magnetic adjustable arm stand |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: