Price ₹
1,00,000.00
₹1,00,000.00
/ Bag
| General Details: | |
| Model | PDT - 0135 |
| Maximum Drop Height: | Up to 60kg |
| Usage/Application | Paper And Packaging |
| Others: | |
| Body Material | Mild Steel |
| Brand | PRESTO |
| Drop Height | Min 380 mm |
| Item Code | PDT-0135 |
| Model Name/Number | PDT - 0135 |
| Power | 220V AC |
Order the Drop Tester Motorised Pneumatic for application-ready performance and dependable commercial use. Enquire now to get product details and the best deal from a trusted supplier.
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: