Price ₹
1.00
₹0.00
| General Details: | |
| model | Packaging Testing Equipment |
| Others: | |
| Country of Origin | Made in India |
| Display Type | Digital |
| Frequency | 50Hz |
| Material | Mild Steel |
| Opening In Lower Clamp | 120 +- 2 mm |
| Sample Preparation templates | 3 |
| Voltage | 220V |
| Weight | 2 psi |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: