Price ₹
0.00
₹0.00
| General Details: | |
| Modal | Optical Profile Projector |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Country of Origin | Made in India |
| Features | Compact & light-weight Table Top model |
| Model Name/Number | PPPD 0116 (DRO) |
| Screen Diameter | 300mm |
| Screen Millimetre | 300 mm |
| Suitable For | Quality Control |
| Type | Vertical |
| Usage/Application | PET and Preform |
| Work Stage Table Top Area | 275 x 180 mm |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: