Price ₹
1,000.00
₹1,000.00
| General Details: | |
| Grip to Grip Separation | Max. 200mm |
| Drive Mechanism | Thought Lead Screw |
| Dimensions type | 225 x 300 x 735mm |
| Movement | Manually |
| Material | Mild Steel |
| Others: | |
| Display | LCD Display |
| Power | 220V |
| Range | 20Kg |
Order the Mild Steel Flip Cap Opening Tester for application-ready performance and dependable commercial use. Enquire now to get product details and the best deal from a trusted supplier.
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: