Price ₹
1,000.00
₹1,000.00
| General Details: | |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220V |
| Others: | |
| Arm | Adjustable Arm |
| Brand | PRESTO |
| Feature | Fitted with special imported lens and illuminator |
| Illumination | Yes |
| Item Code | PIM-150 |
| Lens Type | Convex |
| Light Source Wattage | 20 W |
| Magnifying glass | 1 |
| Stand | Yes |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: