Price ₹
70,000.00
₹70,000.00
| General Details: | |
| model | Drop Tester Machine |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Counter | Digital Counter |
| Country of Origin | Made in India |
| Dimensions | 415 x 500 x 2153 mm |
| Falling Dart Vacuum Pump Oil Capacity | 250 ml |
| Material | Mild Steel |
| Model Name/Number | PDI-350 (Robo 2.0) |
| Power | 220V, 50Hz, Single Phase |
| Type of test | Free |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: