Price ₹
1,000.00
₹1,000.00
| Others: | |
| As per Sample size | 75 mm x 150 mm |
| Brand | PRESTO |
| Conical Cylinder | Diameter of Conical Cylinder 3.1mm plus minus 0.1mm and 38 mm plus minus 0.1 mm |
| Conical Cylinder Material | Stainless Steel |
| Item Code | PCBM-080 |
| Length of Conical Cylinder | 8 Inch |
| Material or finish | Mild Steel Bright Chrome Plated for corrosion Resistant finish |
| Max Sample Thickness | 0.8 mm |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: