Price ₹
0.00
₹0.00
| General Details: | |
| Model | COF Testing Equipment |
| Others: | |
| Accuracy | plus minus 2% at full load (with master load) |
| Brand | PRESTO |
| Dimensions | 688X436X277 mm |
| Display Type | LED (Digital) |
| I Deal In | New Only |
| Material | Mild Steel |
| Resolution | 3 gm |
| Size | 688X436X277 mm |
| Speed | 150 plus minus 30 mm per min |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: