Price ₹
0.00
₹0.00
| General Details: | |
| model | COBB Tester |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Depth Of Cylinder | 60 mm |
| Diameter | 130 mm (approx) |
| Material Stainless | Steel or Mild Steel |
| No. Of Roller | 1 |
| Rubber Pad Diameter | 145 mm |
| Sample Diameter | 130 mm (approx) |
| Weight | 10 Kg |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: