Price ₹
15,000.00
₹15,000.00
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Color | Blue and white |
| Display Type | Digital LED display |
| Frequency | 50Hz |
| Furnace | Combustion tube (quartz high silica glass) |
| Item Code | CBC-165 |
| Material | Powder coated Mild Steel |
| Model Name/Number | CBC - 165 |
| Phase | Single phase |
| Power Supply | 230 V |
| Voltage | 230 V |
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: