Price ₹
15,000.00
₹15,000.00
/ Bag
| General Details: | |
| model | PBBT-0101 |
| Material | Mild Steel Or Stainless Steel |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
| Others: | |
| Brand | PRESTO |
| Color | Blue |
| Item Code | PBBT-0101 |
| Model Name/Number | PBBT-0101 |
| Packaging Type | Wooden Box |
| Size/Dimension | 1430 x 665 x 1075 mm |
Order the Bottle Burst Tester, 220V, Model Name/Number: PBBT-0101 for application-ready performance and dependable commercial use. Enquire now to get product details and the best deal from a trusted supplier.
Price ₹
10,00,000.00
₹10,00,000.00
Price ₹
10,000.00
₹10,000.00
| GST | 06AAACP9778K1ZR |
| Year of Establishment | 2017 |
| Number of Employees | 201 - 500 |
| Turnover | 1000+ |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: